Dovanų rinkinys Skinlite Beauty box "With Love"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SL1202
  Kaina 1561
  1952 Sutaupykite 391
  pasiūlymas galioja iki 2021-12-31
  Į krepšelį 

  Į rinkinį įeina 10 kosmetikos priemonių. Dovanų rinkinys Skinlite Beauty box "With Love" skirtas veido, paakių, rankų ir pėdų odos priežiūrai.

  Prekės ženklas
 • Dovanų rinkinys Skinlite Beauty box "With Love", 10 vnt.

  Dovanų rinkinys Skinlite Beauty box "With Love" skirtas veido, paakių, rankų ir pėdų odos priežiūrai. 

  Į Skinlite dovanų rinkinį Beauty box "With Love" įeina: 

  • Intensyviai regeneruojanti kaukė-kojinaitės Skinlite Abrikosas, 1 pora 
  • Stipraus drėkinamojo poveikio kaukė - pirštinės rankoms Skinlite Avižų, 1 pora
  • Folijos kaukė Skinlite Ružavas Auksas, 1 vnt
  • Kelių zingsnių programa su sraigių mucinu Skinlite, serumas 2ml + kaukė 1vnt 
  • Rytietiškų žolelių kaukė Skinlite Intensyvus Drėkinimas, 1 vnt
  • Putojanti, masažinė kaukė su aktyviuoju deguonimi Skinlite, Persikas, 2 x 3,5ml 
  • Negyvosios jūros purvo valomoji kaukė Skinlite MINERALAI, 2 x 7ml
  • Kaukė odai po akimis Skinlite Intensyvus Kolagenas, 30 vnt
  • Jogurtinė kaukė su kolagenu Skinlite, Braškė, 10g
  • Šveičiamasis gelis su vaisių rūgštimis Skinlite, 100g  

  Intensyviai regeneruojanti kaukė-kojinaitės Skinlite Abrikosas, 1 pora  

  Naudojimas. 1. Nusiplaukite kojas šiltu vandeniu. 2. Atidarykite pakuotę ir užsidėkite kaukę-kojines ant kojų. Kad kaukės rezultatas būtų dar veiksmingesnis, ant jų galima dar uždėti šiltas kojines. 3. Laikykite kaukę 20-30 minučių. 4. Nuimkite kaukę, o likusias kaukės daleles įmasažuokite į kojų odą. 


  Stipraus drėkinamojo poveikio kaukė - pirštinės rankoms Skinlite Avižų, 1 pora 

  Naudojimas. 1. Nusiplaukite rankas. 2. Atidarykite pakuotę ir užsidėkite pirštines. Kad kaukės rezultatas būtų dar veiksmingesnis, ant jų galima dar uždėti šiltas pirštines ar kumštines pirštines arba tamprias buitines pirštines. 3. Laikykite kaukę 20-30 minučių. 4. Nuimkite kaukę, o likusias kaukės daleles įmasažuokite į rankų odą. 


  Folijos kaukė Skinlite Ružavas Auksas, 1 vnt 

  Naudojimas. Atidarykite pakuotę ir ištraukite kaukę. Švelniai uždėkite kaukę audinio puse ant išvalyto veido ir ištiesinkite ją pirštų galiukais. Po 15-20 minučių nuimkite kaukę ir švelniai, tapšnojančiais judesiais įmuškite kaukės likučius arba atlikite lengvą masažą. Nenuplaukite. * Naudokite kaukę 2-3 kartus per savaitę. 


  Kelių zingsnių programa su sraigių mucinu Skinlite, serumas 2ml + kaukė 1vnt  

  Naudojimas. 1. Kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite veidą. 2. Žingsnis 1 - Atidarykite serumą ir paskirkite jį per visą veidą. 3. Žingsnis 2 - Atidarykite 3D kaukę ir paskirstykite ją iš pradžių ant smakro, po to ant kaktos, nosies ir aplink burną. Tolygiai rankomis išlyginkite kaukę, neleiskite, kad po kauke liktų burbuliukai su oru.
  4. Laikykite kaukę 15-20 minučių. Po to, atsargiai nuimkite, pradedant nuo kaukės krašto. Kaukės likučius švelniai įmasažuokite į odą. 


  Rytietiškų žolelių kaukė Skinlite Intensyvus Drėkinimas, 1 vnt 

  Naudojimas. 1. Ištraukite kaukę iš pakuotės ir išskleiskite ją. 2. Atsargiai uždėkite kaukę ant veido ir tolygiai ją paskirstykite. 3. Palikite kaukę ant veido 15-20 minučių. 4. Nuimkite kaukę. Likučius lengvais judesiais įmasažuokite į veido odą iki pilno įsigėrimo. Nenuplauti. 


  Putojanti, masažinė kaukė su aktyviuoju deguonimi Skinlite, Persikas, 2 x 3,5ml  

  Naudojimas. Nuvalykite makiažą. Kruopščiai nusausinkite veidą ir rankas. Drėgmė trukdo formuotis putoms. Paskirstyti ant veido. Masažuojančiais judesiais (vengiant akių ir lūpų srities) 30-60 sekundžių masažuokite veido odą, kol kaukė suputos. Kruopščiai ir gerai nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Siekiant maksimalaus efekto, rekomenduojama naudoti kaukę 1-2 kartus į savaitę. 


  Negyvosios jūros purvo valomoji kaukė Skinlite MINERALAI, 2 x 7ml 

  Naudojimas. 1. Nuvalyti makiažą. 2. Atidaryti pakuotę ir paskirstykite kaukę ant veido ir kaklo, vengiant akių ir lūpų sritis. 3. Už 15-20 minučių nuplauti kaukę šiltu vandeniu. Siekiant maksimalaus efekto, rekomenduojama naudoti kaukę 1-2 kartus į savaitę. 


  Kaukė odai po akimis Skinlite Intensyvus Kolagenas, 30 vnt 

  Naudojimas. 1. Nuplaukite ir nusausinkite veidą. 2. Uždekite kaukę ant srities po akimis ar lūpų-nosies zonos, įsitikinkite ar gerai priglunda prie odos. 3. Palikite kaukę 15-20 min. 4. Atsargiai nuimkite. Patikrinkite, ar gerai uždaryta pakuotė su likusiomis kaukėmis. Geresniam poveikiui prieš naudojimą įdėkite į šaldytuvą 15-kai minučių. 


  Jogurtinė kaukė su kolagenu Skinlite, Braškė, 10g 

  Naudojimas. 1. Kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite veidą. 2. Atidaryti pakuotę ir tolygiai paskirstyti kaukę langvais masažuojančiais judesiais (neliečiant akių ir lūpų zonų). 3. Laikyti kaukę ant veido 5-10 minučių. 4. Nuplauti šiltu vandeniu. 


  Šveičiamasis gelis su vaisių rūgštimis Skinlite, 100g   

  Naudojimas. Kruopščiai nuvalykite veido odą ir nusausinkite rankšluosčiu. Tolygiai paskirstykite šveičiamąjį gelį ant veido odos, išskyrus akių ir lūpų sritis. Po 1 minutės pradėkite masažuoti, kol susiformuos „gumuliukai“. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Norėdami gauti geriausią rezultatą, po veido valymo naudokite Skinlite kaukes. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.