Prekių katalogas

Kaukių rinkinys SKINLITE "Magic Gold"

 • Kaukių rinkinys SKINLITE "Magic Gold"

  Kodas: SL0441

  Skinlite kaukių dovanų rinkinys iš serijos GOLD THERAPY   

  Prekės ženklas
 • Kaukių rinkinys SKINLITE "Magic Gold" 

  Rūpinkitės savo odos tobulumu naudojant puikias Skinlite linijos Gold Therapy kaukes ir serumą.  

  Į SKINLITE rinkinį "Magic Gold" įeina:

  • SKINLITE Folijos kaukė „AUKSAS“, 27g 
  • SKINLITE Folijos paakių pagalvėlės „AUKSAS“, 10vnt.  
  • SKINLITE Serumas „AUKSAS“, 3x2g  

  SKINLITE Folijos kaukė „AUKSAS“, 27g 

  NAUDOJIMO BŪDAS: Atidarykite pakuotę ir ištraukite kaukę. Švelniai uždėkite kaukę audinio puse ant išvalyto veido ir ištiesinkite ją pirštų galiukais. Po 15-20 minučių nuimkite kaukę ir švelniai, tapšnojančiais judesiais įmuškite kaukės likučius arba atlikite lengvą masažą. Nenuplaukite. * Naudokite kaukę 2-3 kartus per savaitę. 


  SKINLITE Folijos paakių pagalvėlės „AUKSAS“, 10vnt.  

  NAUDOJIMO BŪDAS: Naudoti ant švarios ir sausos odos. Švelniai uždėkite pagalvėles audinio puse ant paakių ar nosies-lūpų zonos. Įsitikinkite, kad pagalvėlės glaudžiai priglunda prie odos. Po 15-20 minučių nuimkite. Nenuplaukite. Įsitikinkite, kad pakuotė sandariai uždaryta. 


  SKINLITE Serumas „AUKSAS“, 3x2g  

  NAUDOJIMO BŪDAS: Kruopščiai nuplaukite ir lengvai nusausinkite veidą rankšluosčiu. Lengvais judesiais paskirstykite serumą ant veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Palikite iki pilno įsigėrimo. Rekomenduojama naudoti kaip pagrindą prieš tepant kremą ar kaukę, o taip pat įmaišyti į savo naudojamą kremą (kaukę). Serumas papildo ir padidina visų naudojamų odos priežiūros priemonių poveikį. * Veiksmingesinam rezultatui naudokite serumą kursais: kursas - 30 dienų 1 kartą per dieną.