Prekių katalogas

Dovanų rinkinys Skinlite Korean beauty box "Diamond"

 • Dovanų rinkinys Skinlite Korean beauty box "Diamond"

  Kodas: SL2544

  Universalus dovanų rinkinys Skinlite Korean beauty box "Diamond" skirtas veido, paakių, rankų ir pėdų odos priežiūrai. Į rinkinį įeina 9 skirtingos kosmetinės priemonės.

  Prekės ženklas
 • Dovanų rinkinys Skinlite Korean beauty box "Diamond", 9 vnt.

  Universalus dovanų rinkinys Skinlite Korean beauty box "Diamond" skirtas veido, paakių, rankų ir pėdų odos priežiūrai. 

  Į Skinlite dovanų rinkinį Korean beauty box "Diamond" įeina:  

  • Giluminio valymo burbulinė kaukė Skinlite „Medžio Anglis“, 1 vnt.
  • Giluminio valymo burbulinė kaukė Skinlite „Vulkaniniai Pelenai“, 1 vnt.
  • Paakių zonos kaukė Skinlite „Anti age complex“, XXL size, pakuotėje 30vnt.  
  • Lakštinė veido kaukė Skinlite "Kolagenas", pakuotėje 5vnt.  
  • Lakštinė veido kaukė Skinlite su kofermentu Q-10, 1 vnt.  
  • Lakštinė veido kaukė Skinlite „Spindinti oda“ su kolagenu ir vitaminais B ir E, 1 vnt.  
  • Daugiafunkcis kremas su sraigių mucinu Skinlite, 100g 
  • Intensyviai regeneruojanti kaukė-kojinaitės Skinlite "Abrikosas", 1 pora  
  • Serumas Skinlite „Kolagenas“, 4 x 2 g. 

  Giluminio valymo burbulinė kaukė Skinlite „Medžio Anglis“, 1 vnt.  Naudojimas. 1. Kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite veidą ir rankas. Tik tada atidarykite pakuotę. Pakuotės turinys gali nusėsti, todėl prieš naudojimą patrinkite pakuotę, kad jos turinys gerai susimaišytų. Atidarius pakuotę reakcija prasideda iš karto, todėl siekiant gauti maksimalų efektą nuo mikro masažo oro burbuliukais, kaukę reikia nedelsiant uždėti ant veido. 2. Nuimti kaukę po 10-15 min. 3. Naudojant lukusias ant veido putas, padarykite veido masažą. Nuskalaukite veidą šiltų vandeniu. Siekiant maksimalaus efekto, rekomenduojama naudoti kaukę 1-2 kartus į savaitę. 

  Giluminio valymo burbulinė kaukė Skinlite „Vulkaniniai Pelenai“, 1 vnt. Naudojimas. 1. Kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite veidą ir rankas. Tik tada atidarykite pakuotę. Pakuotės turinys gali nusėsti, todėl prieš naudojimą patrinkite pakuotę, kad jos turinys gerai susimaišytų. Atidarius pakuotę reakcija prasideda iš karto, todėl siekiant gauti maksimalų efektą nuo mikro masažo oro burbuliukais, kaukę reikia nedelsiant uždėti ant veido. 2. Nuimti kaukę po 10-15 min. 3. Naudojant lukusias ant veido putas, padarykite veido masažą. Nuskalaukite veidą šiltų vandeniu. Siekiant maksimalaus efekto, rekomenduojama naudoti kaukę 1-2 kartus į savaitę.  

  Paakių zonos kaukė Skinlite „Anti age complex“, XXL size, pakuotėje 30vnt. Naudojimas. Nuplaukite ir nusausinkite veidą. Uždekite kaukę ant paakių ar lūpų-nosies zonos. Laikyti 15-20 min., tuomet nuimkite. Nenuplauti. Patikrinkite, ar gerai uždaryta pakuotė su likusiomis kaukėmis. *Geresniam poveikiui prieš naudojimą įdėkite į šaldytuvą 15-kai minučių. 

  Lakštinė veido kaukė Skinlite "Kolagenas", pakuotėje 5vnt. Naudojimas. Kruopščiai nuvalykite ir nusausinkite veido odą. Uždėkite kaukę ant veido ir tolygiai pirštų galiukais ją paskirstykite. Po 15-20 minučių atsargiai nuimkite kaukę. Aktyviojo serumo likučius švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite. Sandariai uždarykite pakuotę. Po pakuotės atidarymo, kaukę laikykite šaldytuve. 

  Lakštinė veido kaukė Skinlite su kofermentu Q-10, 1 vnt. Naudojimas. Uždėkite kaukę ant švarios veido odos ir tolygiai pirštų galiukais ją paskirstykite. Po 15-20 minučių nuimkite kaukę. Likučius tapšnojančiais judesiais švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite. *Kaukę galima naudoti bet kuriuo metu: ryte – po miego, dieną – prieš svarbų įvykį, vakare – prieš pasimatymą. 

  Lakštinė veido kaukė Skinlite „Spindinti oda“ su kolagenu ir vitaminais B ir E, 1 vnt. Naudojimas. Uždėkite kaukę ant švarios veido odos ir tolygiai pirštų galiukais ją paskirstykite. Po 15-20 minučių nuimkite kaukę. Likučius tapšnojančiais judesiais švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite. *Kaukę galima naudoti bet kuriuo metu: ryte – po miego, dieną – prieš svarbų įvykį, vakare – prieš pasimatymą. 

  Daugiafunkcis kremas su sraigių mucinu Skinlite, 100g Naudojimas. Naudokite kaip veido ir kūno kremą ryte ir (arba) vakare. Plonu sluoksniu tepkite ant nuvalytos odos, leiskite susigerti. Puikiai tinka naudoti po skutimosi, depiliacijos ir kaip makiažo pagrindą. Naudojant kaip kaukę: tepkite storu sluoksniu ant švarios veido odos, palikite 10 minučių, likučius nuvalykite servetėle. Naudojant kaip plaukų kremą: tepkite ant drėgnų ar sausų plaukų galiukų, siekiant išvengti plaukų galiukų skilinėjimo ir plaukų pūtimosi bei šiaušimosi. 

  Intensyviai regeneruojanti kaukė-kojinaitės Skinlite "Abrikosas", 1 pora. Naudojimas. Nusiplaukite pėdas šiltu vandeniu. Atidarykite pakuotę ir užsimaukite kaukę-kojinaites. Kad kaukės rezultatas būtų dar veiksmingesnis, ant jų galima dar uždėti šiltas kojines. Laikykite kaukę 20-30 minučių. Nuimkite kaukę, o likusias kaukės daleles įmasažuokite į kojų odą. 

  Serumas Skinlite „Kolagenas“, 4 x 2 g. Naudojimas. Lengvais judesiais paskirstykite serumą ant veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Palikite iki pilno įsigėrimo. Rekomenduojama naudoti kaip atskirą priemonę arba įmaišyti į kremą (kaukę). Serumas papildo ir padidina visų naudojamų odos priežiūros priemonių poveikį. * Naudokite serumą kursais: pirmas kursas - 30 dienų, po 15-kos dienų pertraukos kartokite kursą.