Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos

  1. Pirkėjas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties per 14 (keturiolika) dienų ir grąžinti prekę, net jei ją įsigijo su nuolaida ar išpardavimo metu. Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties Pirkėjui negalioja, jeigu buvo sudaryta viena iš Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių, o būtent teisė atsisakyti sutarties negalioja:
   - sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
   - sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
  2. Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Pirkėjas Pardavėjui praneša kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Gavęs Pirkėjo prašymą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.
  3. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis. Sutarčių, kurių negalima atsisakyti pasinaudojus sutarties atsisakymo teise, sąrašas nurodytas CK 6.228 10 str. 2 d. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo grąžintos Pardavėjui prekės gavimo dienos arba Pirkėjo pateikto įrodymo, kad prekė yra išsiųsta, dienos.
  4. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 3. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį.
  5. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
   5.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
   5.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
   5.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos psauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
   5.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
   5.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 5. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  7. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  8. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant prekių pristatymo išlaidas.
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija